NOVINKA ochutené pramenité vody OVOCIE KVET

Pre bližšie informácie o jednotlivých príchutiach kliknite na príslušnú fľašku.
marhula-lotosovy_kvet

Kláštorná Marhuľa – lotosový kvet

Spoločnosť Kláštorná, kráľovná medzi ochutenými vodami, prináša novinku v podobe ovocno-kvetinovej príchute Marhuľa – lotosový kvet. Táto netradičná kombinácia chutí bola inšpirovaná jemnosťou lotosových kvetov a letnou sviežosťou sladkých marhúľ. Lotosový kvet je už od nepamäti symbolom znovuzrodenia, krásy a čistoty. Hovorí sa o ňom ako o najposvätnejšom a najdokonalejšom kvete Zeme. Ochutená pramenitá voda Kláštorná Marhuľa – lotosový kvet pochádza z vysokokvalitného prameňa vyvierajúceho v Kláštore pod Znievom. Jej jemnej chuti podľahnete už po prvom dúšku. Príjemne osvieži telo i myseľ v letných horúčavách. Navyše neobsahuje žiadne umelé farbivá ani sladidlá. Odporúča ju aj Miss Kláštorná 2012 Dominika Tóthová, ktorá sa stala symbolom krásy a sviežosti tejto jedinečnej príchute na oceňovaní ženskej krásy a pôvabu Miss Slovensko.

pomelo-lipovy_kvet

Kláštorná Pomelo – lipový kvet

Spoločnosť Kláštorná, kráľovná medzi ochutenými vodami, prináša nový zážitok pre vaše zmysly, ovocno-kvetinovú fantáziu chutí v podobe novinky Pomelo – lipový kvet. Netradičné ovocie pomelo, kríženec medzi pomarančom a grapefruitom je len jemne sladkasté a menej horké ako grapefruit. Vzhľadom na to je ideálnym osviežením počas celého dňa v letných horúčavách, ako aj pri večernom posedení s priateľmi. A aby to bolo naozaj zaujímavé, k sviežemu pomelu sa primiešala jemnosť lipového kvetu, aby bol zážitok chutí ešte dokonalejší. Navyše, ochutené pramenité vody Kláštorná nezaťažujú organizmus umelými sladidlami a farbivami. Finalistka prestížnej súťaže krásy a pôvabu Miss Slovensko Valentína Semanová si pri pestovaní svojej krásy tiež prísne stráži pitný režim. Počas celého dňa si dopraje osvieženie v podobe Pomelo – lipový kvet.

hruska-pomarancovy_kvet

Kláštorná Hruška – pomarančový kvet

Nová kombinácia chutí Hruška – pomarančový kvet je pripravená spestriť váš pitný režim nielen počas teplých dní. Sladká chuť zrelých hrušiek vás prenesie do voňavého ovocného sadu. Tam sa pridá výťažok z pomarančového kvetu pre získanie na nežnosti a plnosti chute pre dokonalý zážitok. Nie náhodou je pomarančový kvet už od čias objavenia arabskými obchodníkmi symbolom plodnosti. Nečudujte sa preto, ak vám táto kombinácia „zamotá“ hlavu. Váš organizmus navyše nezaťaží umelými farbivami a sladidlami, omámenie zmyslov si preto môžete užívať do sýtosti. Minuloročná Miss Slovensko Michaela Ňurciková má síce tvár anjela, ale kto vie, čo sa skrýva vo vnútri? Možno vášeň pre príchuť Hruška – pomarančový kvet.

lesne_plody-visnovy_kvet

Kláštorná Lesné plody – višňový kvet

Keď sa spoja lesné plody s višňovým kvetom, výsledok je dokonale omamujúci. Nová príchuť lahodí zmyslom rovnako ako prechádzka lesom v čase dozrievania lesných plodov. Totiž všetko zdravé, čo sa v lese zrodí, dozreje do neopakovateľnej lákavej chuti jahôd, čučoriedok, malín a černíc. Primiešaním exkluzívneho kvetu višne, ktorý sa stáročia používa ako obľúbená ingrediencia pri príprave parfumov, vzniká kombinácia, ktorá si vás získa a bude vám kraľovať! Práve preto je tvárou tejto príchute kraľujúca Miss Slovensko Kristína Krajčírová. Nápoj pre Missky musí byť ten najlepší a aj to je dôvod, prečo Kláštorná šetrí váš organizmus a nezaťažuje ho umelými farbivami ani sladidlami. A môžete si ju dopriať počas celého roka, bude vám voňať a chutiť stále rovnako skvele.


© 2019 Kláštorná s.r.o.