Kláštorná s.r.o.

 

Spoločnosť Kláštorná s.r.o. bola založená v roku 1997, vtedy ako Znievska s.r.o. Už od samotného počiatku bola spoločnosť primárne orientovaná na plnenie prírodnej minerálnej vody do spotrebiteľských balení.

DSC_3773
S prírodnou minerálnou vodou Kláštorná ste sa v tom čase mohli po prvýkrát stretnúť v jej nezabudnuteľnom balení v reštauráciách a kaviarňach po celom Slovensku - tzv. malé sklenené fľaše, s ktorými spoločnosť prišla na slovenský trh ako jedna z prvých a veľmi rýchlo si získala svojich verných zákazníkov. Následne so zvyšovaním podielu predaja PET obalov rozšírila svoju produkciu aj do tohto druhu fliaš a Kráľovnú minerálnych vôd ste zrazu mohli nájsť aj v obchodoch. 


Naši verní zákazníci od úplného začiatku až dodnes oceňujú u minerálnych vôd nie tak bežný znak - lahodnú a hlavne neutrálnu chuť, charakteristickú vlastnosť našej Kráľovnej. Spoločnosť od svojho založenia prešla niekoľkými významnými etapami, aby sa Vám dnes predstavila ako jedna z najmodernejších plniarní prírodnej minerálnej vody v Slovenskej republike.


Vstup Slovenska do Európskej únie priniesol všetkým, vrátane nás významné zmeny. V nadväznosti na tento fakt a nutnosť modernizácie výrobných procesov, ktoré musia byť dnes plne v súlade už aj s európskou legislatívou, spoločnosť v roku 2004 priamo na prameni prírodnej minerálnej vody Kláštorná nachádzajúcom sa v malebnej turčianskej obci Kláštor pod Znievom vybudovala novú plniareň minerálnej vody. V tomto roku spoločnosť zmenila svoj obchodný názov na Kláštorná s.r.o. Novovybudovaná plniareň ako prvá na Slovensku v tom čase spĺňala všetky, aj nové požiadavky kladené na tento druh výroby.

 

V roku 2004 zároveň došlo k prvej, veľmi významnej zmene designu Kláštornej, ako aj produktového portfólia, s ktorými ste sa mohli stretávať až do roku 2010, kedy sme Vám predstavili novú Kráľovnú minerálnych vôd. V roku 2010 spoločnosť zrealizovala jeden z najvýznamnejších projektov vo svojej ére, ktorým bola výmena techológie na plnenie minerálnej vody a nealkoholických nápojov do spotrebiteľských balení. Na základe tohto zmodernizovania výrobných technológií a z toho vyplývajúceho zefektívnenia výrobného procesu sa spoločnosť radí medzi najmodernejších a kvalitatívne najvyššie postavených producentov nealkoholických nápojov a minerálnych vôd v celoeurópskom priestore.


© 2019 Kláštorná s.r.o.